Garanti kapsamına giren ürünlerin garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren 2 yıldır.
 Garanti kapsamına giren ürünlerin tamamı firmamızın garanti kapsamı altındadır. 
 Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, malın tamir süresi en fazla 30 (yirmi) iş günüdür. Bu süre mala ilişkin sorunun, İlgi Trafiğe bildirilip, ürünün gönderilmesinden itibaren başlar. 
 Malın giderilemeyecek bir sorunu olması durumunda, garanti kapsamında tamire alınan ürünün, belirtilen süre içerisinde tamirinin yapılamaması durumunda, ürün aynısı yada eş değer başka bir ürünle değiştirilecektir.
 Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.
 Varsa; Mal ile birlikte gönderilen promosyon, hediye vb. ürünler garanti kapsamında değildir.
 
⋙ Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar
 Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere, koşullara uyulmaması ve bu koşullara aykırı kullanımından doğan arızalanmalar durumunda.
 Ürüne, İlgi Trafik yetkilileri haricinde onarım uygulamaları yapılması durumunda
 Ürünün tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, Ürün için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe elektrik voltaj değişiklikleri, doğal afetlerden kaynaklanan durumlar.
 
 Üründe oluşan sorunun, kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı, İlgi Trafik yetkililerince düzenlenen raporla belirlenir. 
 Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması, ürünün garanti kapsamı dışına çıkmasına neden olur.