Ranza Modelleri Metal Tek Kişilik Ranza Demir Çift Katlı Ranza İmalatı Üretimi

1000 Adet Günlük Üretim Kapasitesi (Uygun Fiyatlı Projenize Özel Ranza İmalatı)

İstenilen Ölçülerde, Boyutlarda ve Adetlerde Üretim Yapılmaktadır.

Üretim Hattımızın Yoğunluğu Nedeniyle Süreli Projelerinizde, Teslim Günü Hakkında Bilgisi Alınız…

Metal ranza, bireylerin dinlenmesi ve uyuması için tasarlanmıştır. Kullanım alanına göre değişen bu ürünler, tek çift veya 3 katlı olacak şekilde üretilmektedir. Tasarım aşamasında kullanılan metal ve çelikler, paslanmaya, çürümeye ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Ranzalarımız uzun ömürlü ve maksimum yük kaldırma performansı gösterecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca, yatak ve metal ranza arasında kalan boşlukta kullanılan metaller sayesinde, kişinin esneme yapısı hesaplanmakta ve konforlu bir şekilde uyuması sağlanmaktadır. Ranza modellerimiz istenilen her renkte, elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Tekli veya toptan siparişleriniz için iletişime gelebilirsiniz.


Metal Ranza Fiyatları Ne Kadar?

Metal ranza fiyatlarımız kat adedine ve projeye göre farklılık gösterebilmektedir. Üretim platformumuzda iki katlı ranza, tekli ranza ve 3 katlı ranza modelleri üretilmektedir. İstenilen boyutlarda ve katta imalat etmekteyiz. Fabrikamızda yer alan CNC lazer kesim, Elektrostatik fırın boya, CNC büküm makinelerimiz ve 15 yıllık profesyonel ekiplerimiz sayesinde günlük üretim kapasitemiz 1.000 adettir. İstenilen adette hızlı bir şekilde üretimi sağlanıp tarafınıza ulaştırabilmekteyiz.

Ranza üretimi, farklı hesaplar doğrultusunda gerçekleşir. Örneğin demir iki katlı ranza modellerinde oluşan boşluklar, bu hesaplamalar sırasında belirlenmekte ve üretim işlemlerinde uygulanmaktadır. Genel olarak satışa sunulan minimum fiyat 1499 TL’den başlamaktadır. Tabi bu rakam, firmadan firmaya ve istenilen ranza modeline göre de farklılık gösterebilmektedir.

İstediğiniz modelde veya renkte özel sipariş verebilirsiniz.Nerelerde Kullanılır ?

 1. Konteyner içerisinde
 2. Yaşam alanlarında
 3. Fabrika ve depo yaşam alanlarında
 4. Konut / Evlerde
 5. Şantiye alanlarında
 6. Hastanelerde
 7. Kamu kurum ve kuruluşlarında
 8. Askeri lojman ve binalarda
 9. Öğrenci yurtlarında
 10. Okul yatakhanelerinde
 11. Çocuk esirgeme kurumlarında
 12. Yaşlı bakım merkezlerinde
 13. İnşaat alanlarında
 14. Deniz işletmelerinde
 15. Oteller ve Motellerde sıklıkla kullanılmaktadır.


Neden Metal Ranza ?

Kullanım kolaylığı, fiyat aralığı ve sağlık konuları üzerinden birden fazla avantajı vardır. Tasarım açısından minimum yer kaplamaktadır.

Metal ranzalar, sağlam malzemesi ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlüdür. Ranzalar yerden yüksek bir yapıya sahip oldukları için genellikle demonte olarak üretilmektedir. Artan dünya nüfusu ile birlikte daralan yaşam alanları için iki katlı olanlar sıklıkla tercih edilir. Bunlar klasik ranza olarakda bilinir. Bununla birlikte tek kişilik hatta 3 kişilik olanlarının da üretimi de yapmaktadır.

İki kişilik ranza modelleri, metal merdivenli ranza veya 2 katlı ranza olarak isimlendirilir. İki katlı olanların demonte olması sebebiyle yan yana iki farklı metal karyola olarak da kullanılabilir. Bu sebeple ayrılabilir olarak da isimlendirilirler. Aynı zamanda alt katı çift kişilik, üst katı tek kişilik olanlarda üretilebilmektedir. Bunlar ise 3’lü, veya ebeveyn ranza olarak isimlendirilir.

Sağlık ve kolay kullanım yönünden, demir ranza grupları daha fonksiyoneldir. Kalabalık, yani askeri lojmanlarda metal ranza çeşitlerinin kullanılması da, bu sebeplerden dolayıdır. Ahşap ranzalara göre daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Evlerde ahşap ranzalar tercih edilebilir ancak şantiyelerde ve askeriye yatakhaneleri gibi yerlerde metal ranza tercihi daha isabetli olmaktadır.

Ayrıca, fiyat bakımından da ahşap ranza grupları, metal ranzalara kıyasen biraz daha pahalıdır. Bununda sebebi, ahşap malzemeler üzerinde yapılan tasarımsal zenginliklerden kaynaklanmaktadır.


Tek Kişilik Ranza

Tek katlı ranzaların ev haricinde en çok tercih edildiği alanlar depolar, öğrenci yurtları, konteynerlar, fabrikalar ve personel lojmanlarıdır. Tek katlı ranzalar malzeme kalitesiyle uzun ömürlü kullanım için uygundur. Dilediğiniz renkte, çelik tek katlı ranza tercih edebilir, alanınız için en uygun ölçü ve tasarımı üretiriz. Çelik malzemeden üretilen dayanıklı yapıları ile tek katlı ranza modellerini, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İş yerinize, evinize, yaşam alanlarınıza ya da şantiyenize ekonomik ve kaliteli tek katlı ranza modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük çapta alımlar için projelendirme, ölçü ve tasarım detayları hakkında bilgi almak üzere bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Çift Kişilik Ranza

Çift kişilik ranzaların ev haricinde en çok tercih edildiği alanlar depolar, öğrenci yurtları, konteynerlar, fabrikalar ve personel lojmanlarıdır. çift kişilik ranzalar malzeme kalitesiyle uzun ömürlü kullanım için uygundur. Dilediğiniz renkte, çelik çift kişilik ranza tercih edebilir, alanınız için en uygun ölçü ve tasarımı üretiriz. Çelik malzemeden üretilen dayanıklı yapıları ile çift kişilik ranza modellerini, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İş yerinize, evinize, yaşam alanlarınıza ya da şantiyenize ekonomik ve kaliteli çift kişilik ranza modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük çapta alımlar için projelendirme, ölçü ve tasarım detayları hakkında bilgi almak üzere bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Çift Katlı Ranza

Çift katlı ranzaların ev haricinde en çok tercih edildiği alanlar depolar, öğrenci yurtları, konteynerlar, fabrikalar ve personel lojmanlarıdır. Çift katlı ranzalar malzeme kalitesiyle uzun ömürlü kullanım için uygundur. Dilediğiniz renkte, çelik çift katlı ranza tercih edebilir, alanınız için en uygun ölçü ve tasarımı üretiriz. Çelik malzemeden üretilen dayanıklı yapıları ile çift katlı ranza modellerini, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İş yerinize, evinize, yaşam alanlarınıza ya da şantiyenize ekonomik ve kaliteli çift katlı ranza modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük çapta alımlar için projelendirme, ölçü ve tasarım detayları hakkında bilgi almak üzere bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Üç Kişilik Ranza

Üç kişilik ranzaların ev haricinde en çok tercih edildiği alanlar depolar, öğrenci yurtları, konteynerlar, fabrikalar ve personel lojmanlarıdır. Üç kişilik ranzalar malzeme kalitesiyle uzun ömürlü kullanım için uygundur. Dilediğiniz renkte, çelik üç kişilik ranza tercih edebilir, alanınız için en uygun ölçü ve tasarımı üretiriz. Çelik malzemeden üretilen dayanıklı yapıları ile üç kişilik katlı ranza modellerini, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İş yerinize, evinize, yaşam alanlarınıza ya da şantiyenize ekonomik ve kaliteli üç kişilik ranza modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük çapta alımlar için projelendirme, ölçü ve tasarım detayları hakkında bilgi almak üzere bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.