ilgitrafik.com sitesine üye olarak, kredi kartı ve havale yöntemleri ile kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üye olarak siparişlerinizi takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, iade işlemlerini gerçekleştirebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ileri ki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı veya havale yöntemleri ile alışverişinizi tamamladıktan sonra üye olurken bildirdiğiniz eposta adresinize siparişinizin detaylarını içeren bir eposta gönderilecektir. Gelen epostada yer alan sipariş numarasını lütfen not ediniz, siparişinizle ilgili takip işlemlerinizde size yardımcı olacaktır. 

Siparişiniz editörlerimiz tarafından incelenecek ve siparişinizin durumu “Bekleniyor” durumundan “Hazırlanıyor” a geçirilecektir. Bu aşamaları https://www.ilgitrafik.com/hesabim/siparislerim/ sayfasından takip edebilirsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler temin süresi beklenmeden 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Alışverişinizde karşılaştığınız soru veya sorunlar için 0312 838 10 66  numaralı telefonu veya iletişim formunu kullanabilirsiniz. 

Havale yoluyla yapılan siparişler, ödemenin yapılmadığı durumlarda 10 gün içerisinde otomatik olarak iptal edilir. Havale veya EFT yolu ile ödeme yapmak için, Banka Bilgilerimiz sayfasındaki hesap numaralarımıza ödeme yapabilirsiniz.

Siparişiniz deki ürünlerin temin edilemediği durumlarda müşteri konuyla ilgili bilgilendirilir. Müşteri talep ederse yerine ikame ürünler gönderilir, kısmı iade yapılır veya tümüyle sipariş iptal edilir.

Kredi kartı tutarlarının iadesinde, iptal işlemi talep anında hemen yerine getirilir. İşlemin hesabınıza yansıma süresi, çalıştığınız bankaya göre değişiklik gösterebilmektedir.