Menü
Sepetim
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!

Hakkımızda

İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. 2017 yılında;

 Otopark Bariyer Sistemleri

 Güvenlik Bariyer Sistemleri

 Akıllı Trafik Sistemleri

 Sinyalizasyon

 Yol Güvenlik Ürünleri

 Güneş Enerjili Sistemler

 Led’li Sistemler

 Trafik Levhaları ve Baş Üstü Trafik levhaları,

 Çelik Konstrüksiyon ve Özel İmalat Ürünleri alanlarında faaliyet göstermek için kurulmuştur.

Bu doğrultuda gün geçtikçe artan bir kapasite ile hizmet veren İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. bugün alanında Türkiye`nin önde gelen üretim, proje ve uygulama firması konumundadır. Hızla büyüyen dünyamızda insanların, her an koşuşturdukları, yer değiştirdikleri dikkate alındığında, düzenli, emniyetli, hızlı bir trafiğin taşıdığı önem, herkes tarafından kabul edilmelidir. İnsanların istedikleri yere zamanında, güvenli bir şekilde yorulmadan ulaşabilmeleri, temel üretim ve görüş yaklaşımımızdır. Bu yüzden İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. tesislerinde üretilen her ürün, kaliteli, uzun ömürlü ve işlevsel olma özelliklerini bünyesinde barındırır.

Firma olarak sunduğumuz her çözüme “sadece bir iş” olarak değil, verimliliğin ve performansın maksimuma çıkarılması ile birlikte, tehlike ve riskinin minimuma indirilmesi yaklaşımıyla bakıyoruz. Trafik konusunda ihtiyacı olanlara istedikleri kaliteli malzemeyi, teknolojik yenilikleri, servis ve bakım hizmetlerini sağlamayı, İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. farkıyla taahhüt ediyoruz.

Üretim Kapasitemiz

İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. trafik ve yol güvenliği ürünleri alanında kapasite ve kalite açısından Türkiye`nin lider trafik şirketi olma yolunda ilerlemektedir. Kadrosunda alanında yetişmiş mühendis, tekniker, teknisyenler yanında, uzun yıllar boyunca altyapı ve kurulum işlerinde sayısız projeyi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamış montaj ekibini bulunduran İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. personel kalitesiyle de sektöre damgasını vurmaktadır. Proje ve üretim safhalarında çalışmalarını başarıyla yürüten İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. tüm proje ve işlerini, hatasız ve eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

Ankara’nın Kazan, Ostim ve Çubuk bölgelerinde 3 farklı üretim tesisi bulunan firmamız, bünyesindeki ürünleri hız kesmeden üretmeye devam etmektedir.

Hizmet Anlayışımız

İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. olarak, firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda, müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek, firmamız için büyük önem arz etmektedir. Firmamızın öncelikli kriterleri, ürün ürün fiyatı ve kalitesidir. Firmamız müşterilerine her daim güvenilir ve kaliteli malzemeyi en uygun koşullarda tedarik etmektedir.

Doğru ürün seçiminden başlayarak satış sonrası teknik hizmetlere varıncaya kadar müşteri iletişimini “açıklık” ilkesi üzerine tesis eden İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. müşterisinin nezdinde “dürüst işletme” kanaatini sürdürmeyi varlık nedeni olarak kabul etmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti, önceliğimizdir. 

Ürün Köşemiz

İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. tarafından üretimi gerçekleştirilen trafik işaretleri, trafik levhaları, trafik sistemlerinin sergilendiği ürünleri, çalışır durumda izleyebileceğiniz modern ve donanımlı bir showroom ünitemiz bulunmaktadır. Burada trafik levhalarından sinyalizasyona, ledli ürünlerden, güneş enerjili sistemlere kadar birçok ürünü inceleyebilirsiniz.