Gösterilen sonuç sayısı: 32

Yol Çizgi Boyaları – Tek Kompenantlı

Tek kompenant esaslı yol çizgi boyası; metil metakrilat boya, mukavemeti yüksek ve elastiki bir yapıya sahiptir. Bu elastik yapısı sayesinde zemin ile beraber hareket eder, yapısındaki bu hareketlere uyumundan dolayı, boya yüzeyinde herhangi bir çatlama ve kırılma meydana gelmez.

Kullanım Alanları : Yüksek aşınma direncine sahip, iyi yapışan, tuzlu suya ve kimyasallara dayanıklı, gece görüşünü kolaylaştıran pigment içeriğine sahip, hızlı kuruyan esnek yapısı ile duraklarda, park yerlerinde, yaya geçitlerinde, kaldırımlarda, otoparklarda, tenis kortlarında ve her türlü beton ve asfalt kaplı yol yüzeylerine trafik işaretlerinin çizilmesinde güvenle kullanılır.

Signawall – Alkid Esaslı Bordür ve Kolon Boyası

“Signawall” marka soğuk yol çizgi boyası, alkid reçine esaslı solvent bazlı bordür boyasıdır. Bu boya tüm bordür boyama uygulamalarında kullanılabileceği gibi otoparkların duvar ve kolonlarında da kullanılabilir. Bordür boyama uygulamaları trafik ve yaya güvenliğinin arttırılmasında önemi büyüktür. Aynı zamanda kapalı otoparkların kolon boyama ve numaralandırma işlemlerinde kullanılarak, yönlendirme sağlanır. Kuruma, boyanın içerisinde bulunan çözücünün buharlaşmasıyla olur.

Signaline – Alkid Esaslı Yol Çizgi Boyaları

“Signaline” marka soğuk yol çizgi boyası, alkid reçine esaslı solvent bazlı soğuk yol çizgi boyasıdır. Bu boya her türlü şehir içi ve şehirlerarası yolun, otoparkın ve diğer alanların çizilmesinde kullanılır. Klor kauçuk modifiyeli alkid esaslı yol çizgi boyası, Türkiye’de kullanılan en yaygın yatay işaretleme boyasıdır. Yüzeylere püskürtülmek sureti ile uygulanan ve üzerine serpilen cam kürecikleri sayesinde ışığı yansıtan, tek bileşenli yol çizgi boyasıdır. İçinde kullanılan pigmente bağlı olarak istenilen her renk elde edilebilmektedir. Solvent bazlı olan bu boyanın uygulamasında, püskürtme sistemi ile 350 – 800 mikron kalınlık aralığında uygulanılmaktadır. Kuruma, boyanın içerisinde bulunan çözücünün buharlaşmasıyla oluşur.

Constance – MMA Esaslı Akrilik Yol Çizgi Boyaları

“Constance’ marka soğuk yol çizgi boyası, MMA esaslı akrilik solvent bazlı soğuk yol çizgi boyasıdır. Bu boya her türlü şehir içi ve şehirlerarası yolun, otoparkın ve diğer alanların çizilmesinde kullanılabilir. Fakat alkid esaslı soğuk yol çizgi boyası üzerine uygulanmamalıdır. Yüzeylere püskürtülmek sureti ile uygulanan ve üzerine serpilen cam kürecikleri sayesinde ışığı yansıtan, tek bileşenli yol çizgi boyasıdır. İçinde kullanılan pigmente bağlı olarak istenilen her renk elde edilebilmektedir. Solvent bazlı olan bu boyanın uygulamasında püskürtme sistemi ile 350 -800 mikron kalınlık aralığında uygulanılmaktadır. Kuruma, boyanın içerisinde bulunan çözücünün buharlaşmasıyla oluşur.

Hydral – Su Bazlı Yol Çizgi Boyaları

“Hydral” marka su bazlı yol çizgi boyası, her türlü şehir içi ve şehirlerarası yollarda kullanılabilen fakat en yaygın olarak havalimanlarında ve özel projelerde kullanılan bir boyadır. Yüzeye püskürtülmek sureti ile uygulanan ve üzerine serpilen cam kürecikleri sayesinde ışığı yansıtan, tek bileşenli, su esaslı, yansıtma gücü mükemmel bir yol çizgi boyasıdır. Su bazlı olması nedeni ile çevreye ve insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi yoktur . Kuruma, boyanın içinde bulunan suyun buharlaşması ile gerçekleşir.

Grassline – Çim Saha Boyası

Tek bileşenli, su bazlı, yansıtma gücü mükemmel beyaz çim, saha çizgi boyasıdır. TCK Genel Müdürlüğü Karayolları Teknik Şartnamesinin, TS EN 1871 ve TS EN 1436 Standartları’nın gereklerini yerine getirecek şekilde formüle edilmiştir. Yüksek dayanımı sayesinde, uygulandığı doğal çimde yansıtma gücünü, rengini ve film kalınlığını uzun süre muhafaza eder. UV direnci ve kimyasal dayanımı çok yüksektir. Çime nefes aldırarak kurutmaz. Çabuk kuruduğu ve sertleştiği için en geç 30 dakika içinde uygulama yapılan alan kullanıma açılır. Su bazlı olması nedeni ile çevreye ve insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi yoktur.

MMA Safety Line – İş Güvenliği Çizgi Boyası

MMA SAFETY LINE marka soğuk boya, tek bileşenli, akrilik MMA reçine esaslı, solvent bazlı çizgi boyasıdır. İş güvenliği kapsamında yapılacak olan uygulamalar için özel formüle edilmiştir. Fiziksel ve kimyasal dayanımı yüksektir, zemin hassasiyeti azdır. Çabuk kurur, üzerinde toz ve kir tutmaz, sürtünmeye dayanıklıdır. MMA SAFETY LINE 5-10 ve 20 Kilogramlık ambalaj seçenekleriyle satışa sunulmuştur.

Profesyonellerin Dünyası Serisi

PROFESYONELLER DÜNYASI serisi, uygulama bayilerinin kullanımı için SİGNATEKMA A.Ş. tarafından özel olarak üretilmiştir. Özel ambalajında satışa sunulan bu seri solvent bazlı ve çift kompenantlı çizgi boyaları olarak iki tip ürün içerir. Çizgi, ok, yaya geçidi, harf ve sayı uygulamalarında, endüstriyel alanlarda, fabrika içi çizgilerde, depolarda, yükleme alanlarında, sitelerde, açık ve kapalı otoparklarda kullanımı uygundur. PROFESYONELLER DÜNYASI serisi 25 kilogramlık ambalajlarda satışa sunulur.