Gösterilen sonuç sayısı: 30

Otopark boyama şablonları; kapalı ve açık otoparklarda, fabrikalarda, depolarda, kamu alanlarında, özel tesis yerlerinde, zemin ve duvar simgelerinin boyanmasını için kullanılmaktadır.

Engelli park yeri, azami hız sınırı, ileri ok işareti, numarataj, çavuş tarama önce yaya, forklift yolu, yaya yolu, forklift işareti, sağa ok, sola ok, zebra tarama, dur, çift yön, misafir araç park yeri, bisiklet yolu, ayak izi, bisiklet park yeri, toplantı alanı, görevli, acil çıkış şablonu gibi farklı figürleri boyamak amacıyla kullanılır. Boyama şablonları aynı simgenin tekrar ve hızlı bir şekilde boyanmasını sağlamaktadır.

Neden Boyama Şablonu Kullanmalısınız?

Boyama şablonlarını tekrar ve tekrar kullanılabilir. Bu şekilde zaman ve emekten tasarruf edilir. İşaretlemelerin ve uyarıların, belirli bir alanda gösterilmesini sağlar.

Boyama Şablonları Nerelerde Kullanılır?

Üretim alanlarında, cadde mağazalarında, avmlerde, iş merkezlerinde, emniyet teşkilatlarında, askeri tesislerde, akaryakıt istasyonlarında, kamu kurum alanlarında, endüstriyel tesislerde, açık ve kapalı tüm otoparklarda boyama şablonları kullanılabilir. Metal malzeme yapısı sayesinde sürekli kullanım imkanı sağlar.

Otopark Boyama Şablonları Nasıl Kullanılmalıdır?

Uygulanacak alan, düz ve temiz bir zemin olmalıdır. Boya uygulaması; fırça, rulo, sprey veya boya makinası ile yapılabilir. Boya uygulamasından sonra yeniden kullanmak amacıyla, şablonun tiner ile temizlenmesi gerekmektedir. Alüminyum malzeme olmasından dolayı, uzun yıllar paslanmadan kullanılmasını sağlar.

Özel Şablon Yaptırabilir Miyim?

Evet. Projenizde kullanacağınız her tip ve ebatta boyama şablonları üretebilmekteyiz. Müşteri hizmetlerimize istediğiniz şablonu iletebilirsiniz.

Hangi Yol Çizgi Boyasını Kullanabilirsiniz?

Zemin işaretlemesinde kullanılan boyanın, bu amaçla özel üretilmiş olması gerekir. Bunun için yol çizgi boyası kategorimizde yer alan boya çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.