ilgitrafik.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, alışveriş esnasında belirtilen kargo şirketiyle gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra durumu “Hazırlanıyor” dan “kargoya verildi” ye çevrilir. Siparişinizin kargo sürecini takip etmek için https://www.ilgitrafik.com/hesabim/siparislerim/ 

sayfasında yer alan “Kargom Nerede” linkini tıklayabilir ve kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Siparişin Kargoya Verilmesi Aşaması

Siparişleriniz ürün sayfasında yer alan termin süresi içerisinde, banka ve finans onayı alındıktan sonra adresinize sevk edilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa Ne Yapmalısınız?

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (ilgitrafik@gmail.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişime geçecektir.

Siparişiniz Ulaştığında Lütfen Aşağıdaki Maddelere Dikkat Ediniz;

Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile tarafınıza gönderilir.

Kargonuz; açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüş ise lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız ve tarafımıza bildiriniz.

Siparişiniz de herhangi bir eksiklik var ise lütfen 0312 838 10 66 numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız. Wahtsapp aracılığı ile iletişime geçmek için 0553 906 83 30 numaralı telefon aracılığı ile bizlere ulaşın.