113 sonuçtan 1-96 arası gösteriliyor

Otopark Bariyeri Oto Park Demiri Kilitli Yatar Bariyer Sarı

495,00 ₺ + KDV
LT-003-1

Otopark Bariyeri Oto Park Demiri Kilitli Yatar Bariyer (10 ADET) Sarı

4.870,00 ₺ + KDV
LT-003-10ADET

Otopark Bariyeri Fiyatları – Kişisel Park Çözümleri

Otopark bariyeri fiyatları, malzeme tipine göre değişiklik gösterebilir. Boru ve profil kalınlığı veya çapı büyüdükçe, kilit çeşidi, kalitesi arttıkça fiyatta artmaktadır. Boyanın elde veya elektrostatik fırın boya olarak boyanması da fiyatı etkiler. Fiyatı belirleyen diğer bir husus ise, işçiliktir. Merdiven altı üretimlerden çıkan, otopark bariyerleri belirli bir kullanımdan sonra işlevini yerine getiremez. Bu nedenden dolayı bariyer üreticisi firmaları tercih etmeniz tavsiye edilir. Otopark bariyeri fiyatları olarak, en uygun seçenekler www.ilgitrafik.com’da

Gömme kilitli bariyer yada asma kilitli bariyer modellerinde, kilit mekanizmasının uzun süreli kullanıma uygun olması gerekir. Ürünün montaj malzemeleri de, dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Dübel ve vidaların ürünü zemine sağlam bağlayacak kalitede olması önemlidir. Bu sebepten dolayı trifon vida ve dübel önerilmektedir. İlgi Trafik tarafından imalatı ve satışı yapılan tüm ürünlerde, montaj ekipmanları ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Zemin üstü park bariyerlerinde, flanş kalınlığı ve çapı oldukça önemlidir. Otopark bariyeri fiyatları kapsamında, fiyat avantajı sağlamak amacıyla, profil / boru kalınlığı ve çapı azaltılmamalıdır. Bu şekilde yapılan üretimlerde, bariyer kolaylıkla yerinden çıkabilir, zamanla işlevsiz hale gelir. Bariyerlerin, kolaylıkla yerinden çıkmayacak, insanların güvenliğini tehlikeye atmayacak kalitede ve nitelikte üretilmesi gerekir.

Kilitli park bariyeri, araç park yerine yabancı araçların park etmesini engellemek amacıyla tasarlanmıştır. Kilitli otopark direği, kişisel park çözümleri olarak kullanışlı ve ekonomik bir seçenektir.

Kilitli otopark bariyeri modelleri, kullanılan malzeme çeşidine göre farklılık gösterir. Asma kilitli park dubası, gömme kilitli park demiri, oval tip kilitli otopark direği, oval tip gömme kilitli park demiri, ankrajlı kilitli park dubası, çıkan tip park demiri olmak üzere çeşitleri bulunur.

Otopark kilitli bariyer çeşitleri, metal malzemeden üretilir. Boru tipi veya profil malzeme kullanılır. Park bariyerinin dayanıklılığının artması, kalınlık ve çapı ile ilişkilidir. Profillerde dikdörtgen ve kare profil çeşitleri kullanılır. Elektrostatik fırın toz boya veya galvaniz kaplama ile paslanmaya karşı korunma sağlanır. Paslanmaz malzeme (301) üretilen bariyer çeşitleri, maliyet nedeniyle diğer modeller kadar pazar payı bulunmaz. Elektrostatik fırın toz boyada renk seçimi olarak sarı, yeşil, kırmızı gibi kolay fark edilir renkler tercih edilir. Tüm bariyer çeşitlerinde, reflektörlü bant kullanılmaktadır. Bu sayede, geceleri oluşabilecek kazaların engellenmesi amaçlanır. Kilit sistemi olarak ise asma kilit veya gömme kilit kullanılır. Park bariyeri kilitli modellerde; üniversal kilit sistemi olup, hepsi aynı kilitle açılabileceği gibi, kişisel kullanıma özel, ayrı kilit sistemi de yapılabilir. Bu müşterinin tercihine bağlıdır.

Kilitli yatar otopark bariyerinde, kilit bölümü açıldıktan sonra yere yatar şekilde bırakılır ve araç, otopark bariyerini ortalayarak park eder. Çıkan tip kilitli otopark direklerinde ise gövde kısmı, kilit açıldıktan sonra ayrı bir yerde muhafaza edilir. Tekrar takılıp çıkartılabilme özelliği sayesinde portatiftir. Kilitli bariyer; çıkan direkler oval tip veya boru tipi olmak üzere farklı fonksiyonlarda üretilmektedir.

Kişisel otopark bariyeri, oval tip veya kutu profil olarak üretilir. Kutu profil modelinde kilit sistemi ürünün altında veya yukarısında yer alabilir. Her iki modelde de gömme kilit sistemi kullanılır. Alttan kilitli modellerde, kilit sistemi ürünün menteşe kısmına yakındır. Yukarıdan kilitli modeller ise, kullanıcı açısından ergonomiklik sunmaktadır. Eğilmeden açabilme özelliği nedeniyle, sıklıkla tercih edilmektedir.

Kişisel otopark ürünleri ile kendinize ait otopark alanlarını yabancı işgaline karşı koruyabilir ve izinsiz araç parkları engelleyebilirsiniz. Otopark kilitli demir, otopark malzemeleri, kilitli yatar otopark bariyeri, kilitli yatar oto park direği, otopark kilitli bariyer, kilitli yatar oto park bariyeri, katlanır otopark bariyeri ve kilitli çıkar direk ürünlerimiz ile sınırları siz belirlersiniz.

Aşağıda kişisel bariyer ürünlerimiz hakkında özet bilgiler sunulmuştur.

Oto park demiri U tipi otopark demiri kilitli yatar bariyer, otopark direği veya yatar bariyer olarak da adlandırılır.  Açık veya kapalı bütün otoparklarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde ve araç park ihlalini önlemek amacı ile tüm mekanlarda uygulanan pratik bir üründür. Özellikle bina sakinleri arasında yaşanan park sorunları nedeniyle tercih edilmektedir. (Ürüne Git)

Otopark bariyeri kilitli master pratik kilidiyle kolay açılır ve kullanılabilir, pratik bir otopark bariyeridir. Genellikle apartman ve site otoparklarında kullanılır. Üründe ortak anahtar sistemi mevcut. Yani tek anahtar ile satın aldığınız kadar otopark bariyeri açabilirsiniz.

Modelde gömme kilit bulunmakta olup, ekstradan asma kilit takılması gerekmez. Kilit kolu çevrilerek, anahtar ile kilitlenmeden de, bariyer dik pozisyonda kalabilmekte ve kilitli olmamasına rağmen yabancı aracın park yerine girmesi engellenmektedir. (Ürüne Git)

Demir duba kilitli ankrajlı bariyer Bariyerin montaj merkezinde, ankraj sistemi bulunur. Boru kalınlığında, 2mm, 2.5mm, 3mm seçenekleri mevcuttur. Betona gömülen ankraj kısmı ise 3mm kalınlığındadır.

70mm çapındaki boru özelliği sayesinde eğilme veya bükülmelere karşı dayanıklıdır. İstenilen renkte üretimi yapılır.

Bariyerin takılı olmadığı durumlarda, ankraj kısmına toz veya toprak dolmasını önleyici kapak bulunmaktadır. Gece fark edilmeyi sağlayan reflektif bantları bulunur. Her ürün için 2 adet anahtar gönderilmektedir. İstenildiğinde çıkartılıp takılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde portatiftir. (Ürüne Git)

Yatar park bariyeri profil tipi 60 cm otopark direği veya yatar bariyer direk olarak da adlandırılmaktadır. 60x40mm profilden üretilir. 60 cm yüksekliğindedir. Sarı elektrostatik fırın toz ile boyanmış olup, gece karanlığında görüş sağlamak amacı ile siyah reflektif folyo kullanılmaktadır. Yatar bariyerde bulunan montaj merkezinde, toplamda 4 adet montaj deliği bulunur. (Ürüne Git)

Kişisel park bariyeri profil tipi 75 cm 60x40mm profilden üretilir. 75 cm yüksekliğindedir. Sarı elektrostatik fırın toz ile boyanmıştır. (Ürüne Git)

Yatar otopark bariyeri destekli İstenilen renkte elektrostatik fırın toz ile boyanabilir. Yatar bariyerde bulunan montaj merkezlerinde, toplamda 6 adet delik bulunur. Çelik dübeller sayesinde zemine son derece sağlam bir bağlantı sağlanır. Boru çapı 48mm olup, 2mm, 2.5mm veya 3mm kalınlıklarında üretilir. Zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır. İstenilen açıda eğimi vermek ve duruş pozisyonu sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. 86 cm genişliğindedir. (Ürüne Git)

Yatar kalkar otopark bariyeri simit tipi Yere temas ettiği, arka kısımda plastik takoz bulunur. Bu sayede yere sert biçimde bırakılsa dahi hiçbir zarar görmez. Çift anahtarlı gömme kilit kullanılmaktadır. (özel siparişlerde master kilit, yani tek anahtar ile birden çok bariyeri açma sistemi uygulanabilmektedir. İki tarafa da yatıp kalkabilmektedir (öne, arkaya) (Ürüne Git)

Yatar kalkar otopark bariyeri U tipi yatar bariyer kategorisinde yer almaktadır. Kırmızı renktedir. Fiyat performans açısından uygun otopark bariyerleri arasında yer almaktadır. (Ürüne Git)

Kilitli park bariyeri 51 cm yüksekliğinde, 36 cm genişliğinde ve 1.5mm kalınlığındadır. 42mm borudan üretilmektedir. U tipi yatar bariyer kategorisinde yer alır. Fiyatı açısından en uygun üründür. Eko modeldir. Zorlu hava koşullarına ve şartlarına karşı dayanıklıdır. Otopark bariyeri fiyatları arasında, en uygun fiyatlı üründür.  (Ürüne Git)

Araç teker kilidi Belediyelerin trafik birimleri, otopark işletmeleri, araç kiralama şirketleri, araç sayısı fazla şirketler, sanayi sitesi yöneticileri ve konut site yönetimi tarafından sıklıkla kullanılır. Trafik düzenlemesi veya hatalı park eden araçları uyarmak amacıyla kullanılmaktadır.

Araç teker kilidi, hususi araçlarda aracın çalınmaya karşı korunması için de kullanılabilir. Karavan gibi belirli dönemlerde kullanılan ve genelde park halinde uzun süre kalan araçlarda da aynı amaçla kullanılır. Tüm binek araçlarla uyumludur. 2 sabit 1 hareketli kolu bulunur. Elektrostatik dış mekan boyası ile boyalıdır. Gömme kilit ve master gömme kilit olarak 2 farklı seçeneği bulunur. (Ürüne Git)

Park bariyeri gömme kilitli profil tipi 60x40x2mm profilden üretilmiştir. Çift anahtarlı gömme kilit kullanılmaktadır. Master kilit, yani tek anahtar ile birden çok bariyeri açma sistemi uygulanabilmektedir. (Ürüne Git)

Kilitli duba 60 cm kırmızı Profil bariyer kategorisinde yer almaktadır. Kırmızı renktedir. Fiyat performans açısından uygun otopark bariyerleri arasında yer alır. (Ürüne Git)

Araç park yeri engelleme kilitli bariyer çıkan ankrajlı park bariyeri, ø70mm çapında ve 85 cm yüksekliğindedir. Bariyerin takma merkezinde, ankraj sistemi bulunmaktadır. Boru kalınlığında, 2mm, 2.5mm, 3mm seçenekleri mevcuttur. Betona gömülen ankraj kısmı ise 2,5mm kalınlığındadır. 70mm çapındaki boru özelliği sayesinde eğilme veya bükülmelere karşı dayanıklıdır. İstenilen renkte üretimi yapılmaktadır. Gömme kilit ve master gömme kilit seçenekleri bulunmaktadır. (Ürüne Git)

Otopark direği yüksekliği 75 cm, profil kalınlığı 2mm, malzeme; 70x70x2mm Kutu profil – Sac levha. Yatar bariyerde bulunan montaj merkezinde, toplamda 4 adet delik bulunmaktadır. Çelik dübeller sayesinde zemine son derece sağlam bir bağlantı sağlanır. Her ürün için 2 adet anahtar gönderilmektedir. Malzeme yapısı gereği yere temas ettiği kısımda plastik takoz bulunmaktadır. Bu sayede yere sert biçimde bırakılsa dahi hiçbir zarar görmez. (Ürüne Git)

Park dubası kilitli modelinde, toplamda 8 adet montaj deliği bulunur. yükseklik: 33 cm genişlik: 60 cm kalınlık: 2mm’dir. Bir tarafında, çift anahtarlı gömme kilit kullanılmıştır. Diğer tarafında ise isteğe bağlı olarak asma kilit kullanılabilmektedir. Hem gömme kilit hem de asma kilidi aynı anda kullanabilirsiniz. (Ürüne Git)

Otopark Bariyerleri Ne İçin ve Nerede Kullanılır?

Yatar park demiri kolay montaj edilmesi ve ekonomik bir ürün olması nedeniyle kalabalık şehirlerde, yoğun trafiğin olduğu yerlerin otoparklarında, acil çıkışın önemli olduğu giriş ve çıkışlarda sıklıkla kullanılır.

Araçların izinsiz bir şekilde park etmesi sonucu, bir çok tatsız olaylar ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle düzenli park yerlerinin olması isteyen iş yeri, bina veya kurum sahipleri, araç park yerleri için bu ürünleri kullanmaktadır. Böylelikle kendi park yerlerine, sadece kendi araçlarını park edebilmektedirler. Bu sayede de oluşabilecek sorunların önüne geçilir. Kısaca ilgisiz kişilerin, park alanını kullanması engellenir. 

Bina önlerinde ve araç park alanlarında

Mağaza önlerinde

Site ve konut çevresinde

Açık ve kapalı tüm otoparklarda

Avm otoparklarında

Depo girişlerinde

Özel park alanlarında

Hastane ve kamu bina önlerinde ve araç park alanlarında kullanılmaktadır.

Kilitli Bariyer Nasıl Monte Edilir?

Kişisel otopark bariyeri montaj uygulaması, ankrajlı veya zemin üstü montaj gerektiren ürünlere göre farklılık göstermektedir. Ankrajlı bariyerlerde, montaj yapılacak alana, ankrajın çapı oranında delik açılır ve ankraj bölümü beton ile sabitlenir. Yatar veya kilitli park bariyerinde ise montaj aşaması çok daha hızlı ve pratiktir. Ürün ile birlikte gelen dübel ve vida ile beraber flanş bölgesinde yer alan delikler aracılığıyla zemine sabitlenir. Beton, asfalt veya taş parke zeminlere montajı yapılır. Bariyerler, kuruluma hazır halde gönderilmektedir. Ürün paket içerisinde, ücretsiz olarak montaj malzemeleri gönderilmektedir. Montaj aşamasında yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Otopark Bariyerleri Fiyatları www.ilgitrafik.com’da

Üretici olarak İlgi Trafik, satışı yapılan her bir ürünün kalite standartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. Sektörde lider firma olma yolunda ilerliyor ve ilk günkü heyecan ile siz değerleri müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz…

Kilitli olmayan metal park dubaları için; Demir bariyer ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz.