Gösterilen sonuç sayısı: 16

Zincir Klipsi – Evelux

20,50 ₺ + KDV
175 A

 

Pandemi İş Yeri Ürünleri – Güvenlik Malzemeleri

Yönlendirme bariyeri, alan kontrolü, sosyal mesafe ürünleri, yönlendirme şerit bariyer fiyatları, dubalı uyarı dikmesi fiyatları, pirinç metalik protokol bariyeri, delinatörlü güvenlik şeridi yönlendirme bariyeri, zincirli konu duba huni, emniyet şeridi, yer işaretleme bandı, yer işaretleme bantları, mesafe koruma, laminasyonlu zemin işareti, şerit güvenlik bariyeri, ikaz şeritli mekanizma, protokol bariyer kordonu, akordiyon bariyer, plastik zincir imalatı ve üretimi satış kampanyaları

Pandemi Alan Kontrolü

Korona virüs ile mücadele kapsamında market, eczane, banka, resmi kurum, toplu taşıma araçlarında, araç istasyonlarında, salgının yayılmasını engellemek en önemli önceliktir. Koruyucu sağlık önemleri kapsamında sosyal mesafenin korunması dikkat edilmesi gerekir. Bu kapsamda “sosyal mesafe koruma” uyarıcı ürünlerin kullanımı önem kazanmıştır.

Yönlendirici Şerit Bariyer

Yaylı şerit bariyer mekanizması ile yönlendirme şerit bariyer, eczane, banka, market, fırın ve pastahane için ideal ve estetik bir yönlendirme ürünüdür. Kromajlı ve elektrostatik olarak şerit bariyer ürünleri bulunmaktadır. Kırmızı, siyah, mavi, sarı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Emniyet Şeridi, İkaz Bandı

Geçiş yasağı olan alanları belirlemek amacıyla kullanılmaktadır. İkaz bandı, emniyet şeridi veya ikaz şeridi olarak da isimlendirilir. Genellikle 500 metre uzunluğunda olup 7 cm genişliğindedir.

Sosyal Mesafe Zemin İşaretleri

Sosyal mesafenin korunmasını sağlamak amacıyla zemine uygulanan uyarıcı ve yönlendirici, genellikle laminasyonlu ürünlerdir. Ürünlerin üzerine istenilen yazı veya sembol uygulanabilir. Yada baskısız olarak uygulanabilmektedir.