946 sonuçtan 1-96 arası gösteriliyor

Tehlike Uyarı Levhaları (66)

Trafik Tanzim Levhaları (87)

Yol Bakım Onarım Levhaları (201)

Bilgi İşaretleri Levhaları (200)

Duraklama ve Park Etme Levhaları (138)

Otopark Levhaları (249)

Diğer Uyarı ve Bilgi Levhaları (10)

Trafik Levha Direk ve Ayakları (20)

İş Güvenliği Levhaları (129)

özel sipariş

18.535,00 ₺ + KDV

Yol Yapımı Çalışma Var Levhası Trafik Tabelası YB-1a

1.099,00  + KDVYB-1a

Yaya Giremez Levhası Trafik Tabelası TT-12

1.099,00  + KDVYol Bakım TT-12

 

Trafik Levhaları işaretleri – Trafik Yol Tabelaları ve Fiyatları

Trafik levhaları işaretleri, trafik bilgi işaretleri, trafik uyarı işaretleri, trafik tanzim işaretleri fiyatları, trafik işaretleri anlamları ve açıklamaları, duraklama ve parketme işaretleri, park etme levhaları ankara, trafik levhaları fiyatları, trafik işaretleri ve anlamları resimli, trafik tabelaları, trafik tabela çeşitleri, trafik tabela işaretleri, karayolları trafik işaretleri, trafik levhaları ve anlamları, yol levhaları fiyatları, ve daha fazlası – imalattan satış kampanyaları

 

Trafik Levhaları ve Çeşitleri Nelerdir?

Seyahat halinde olduğunuz yola göre, trafik güvenlik ürünleri içerisinde yer alan, trafik levhaları ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Örneğin, bir kırsal köy yolu üzerinde hareket eden araçlar, hayvan hareketleri konusunda uyarıların yer aldığı, trafik uyarı levhalarıyla karşılaşabilir. Bu bakımdan trafik levha çeşitleri arasında birçok işaretten söz edilebilir. İşaret sayısının çok olmasından dolayı bazı sınıflandırmalar yapılarak ihtiyacınız olan trafik levhasına ulaşmanız daha kolay hale getirilmiştir. İşte trafik levhalarının dahil olduğu sınıflar…

  1. Tehlikeli uyarı levhaları: Kasisli yol veya sağa sola tehlikeli viraj gibi sürücüleri tehlikeye sokabilecek yol durumlarının yer aldığı trafik güvenliği ürünleri arasında yer alır.
  2. Trafik tanzim levhaları: Trafik akışını kontrol etmeyi sağlayan levhaları içerir. Hız sınırlamaları, yönlendirme veya girilmez gibi işaretleri bildirir. Takip mesafesini bildiren uyarı levhaları da bu grupta yer alır.
  3. Yol bakım onarım levhaları: Yol çalışmalarında en çok karşılaşılan işaretlerden biri şerit aktarımıdır. Köprü veya yol çalışmaları gibi alanlarda sıklıkla kullanılan işaretler mevcuttur.
  4. Bilgi işaretleri levhaları: Sürücü ve yayalara yol hakkında bilgilerin verildiği işaretleri içerir. Hastane girişi, otoyol sonu veya girişi olmayan kavşak gibi işaretler bilgi işaretleri arasında yer alır.
  5. Duraklama ve park etme levhaları: Sürücülerin araçlarını nereye park edebileceklerini düzenleyen işaretleri içerir. Bunlar arasında bekleme ve park yasaktır işaretleri, kapalı park yeri gibi işaretler ön plana çıkanlar arasında yer alır.
  6. Otopark levhaları: Otopark yerlerini gösteren ve otoparka giriş çıkış işaret levhalarından oluşur. Bunun yanında bilgilendirici veya yasaklayıcı levhalarda bulunmaktadır.
  7. Diğer uyarı ve bilgi levhaları: Bu kısımda şantiye, gerilim hatları gibi özel alanlarda ihtiyaç duyulan trafik ikaz levhaları yer alır. Örneğin, iş makinesi çıkabilir levhası bu gruba dahildir.
  8. Trafik levha direk ve ayakları: Trafik levhalarının sabitlenmesinde kullanılmaktadır. 2 metrelik veya ihtiyaca göre 4 metreye kadar çıkabilen yüksekliğe sahip dayanıklı trafik levha direklerine yer aldığı ürün grubudur.