Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizden alışveriş ile ilgili öğrenmek istediklerinizi aşağıda yer alan, daha önce cevaplanmış sorularla öğrenebilirsiniz. Eğer cevabını bulamadıysanız sorular var ise sağ tarafta bulunan formu doldurup bize iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız, en kısa süre içerisinde sizleri arayacaktır…

 

Sorularınızı göndermek için lütfen tıklayınız…

 ilgitrafik.com ürünleri kendisi imal etmektedir. Her geçen gün büyüyen üretim hattından dolayı, siparişlerinizi hızlı ve stoktan teslim etmektedir.

 Evet, sitemiz üzerinden bütün kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz ve peşin fiyatına taksitli avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 İlgi Trafik; Türkiye’nin 81 ilinde her noktaya ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı kargolarımızın yanı sıra, ürün boyutlarına göre kamyonet, kamyon ve tırlar ile birlikte ürün sevkiyatı da gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik koşullarda ve hızlı bir şekilde ürünlerinizi tarafınıza ulaştırıyoruz.

⋙ ilgitrafik.com sitemiz üzerinde ürün açıklamalarında, ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgiler verilmeye çalışılmaktadır. Amacımız ziyaretçilerimizin ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olması, montaj ve ürün kurulumu ile ilgili en geniş şekilde bilgilendirmeyi sağlamaktır. Bunun dışında merak ettiğiniz soruları 0312 838 10 66 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

⋙ ilgitrafik.com web sitesinde kredi kartınız %100 güvendedir. Güvenli alışverişin adresi olan ilgitrafik.com müşteri memnuniyetine önem vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 çalışmaktadır.