, ,

Motosiklet Park Yeri Tekli Park Alanı


Kod: LT-027
Karşılaştır

Motosiklet park yerleri, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ve park sorunlarını çözmek için uygulanan pratik bir ürünüdür. Genellikle bina ve site çevresinde düzenli motosiklet park yerlerinin oluşmasını sağlar. Kurulumu ve montajı kolaydır.

290,00  + KDV

Motosiklet Park Demiri – Motosiklet Park Yeri

Kullanım alanları


Motosiklet park demiri ; park alanı veya yeri olarak da adlandırılmaktadır. Açık veya kapalı bütün otoparklarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde ve motosiklet bulunan her türlü ortamda, park edebilmek için uygulanan pratik bir üründür. Özellikle bina sakinleri, iş yeri sahipleri ve ev sahipleri tarafından, tercih edilmektedir.

motosiklet park demiri

Özellikleri

Motosiklet park demiri, 30x20x75 cm ölçülerindedir. Sıcak daldırma galvaniz olup, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı üretilmektedir. Ürün üzerinde toplamda 4 adet bağlantı yeri bulunmaktadır. Çelik dubeller sayesinde zemine son derece sağlam bir bağlantı sağlanır. Ürün, 75 cm yüksekliğindedir. 60x60x3 mm kutu profil.

Teker Bağlama Aparatı : 16×4 mm boru, Taban Plakası : 120x120x5 mm sac

Ne İçin ve Nerede Kullanılır?

 Motosikletlerin düzensiz bir şekilde park etmesi sonucu görüntü kirliliği ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle düzenli park yerlerinin olması isteyen iş yeri, bina veya kurum sahipleri, motosikletleri için bu ürünü kullanmaktadır. Motosiklet sahipleri, kolaylıkla araçlarını park etmekte ve düzenli diziliş sağlanmaktadır. Böylelikle motosiklet sahipleri, kendi park yerlerine park edebilmektedirler. Bu sayede de oluşabilecek görüntü kirliliği, çalınma olayları ve daha birçok sorunun önüne geçilir.

Bina önlerinde, araç park alanlarında

Mağaza önlerinde

Site, konut çevresinde

Açık, kapalı tüm otoparklarda

Avm ve site içlerinde

Özel park alanlarında

Hastane ve kamu bina önlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

⋙ Kuruluma hazır halde gelmektedir. Paketinden çıkartıp, üzerinde yer alan trifon vida ve dubeller aracılığı ile montaj yapılacak yere bağlanması yeterlidir. (Ürün paket içerisinde ücretsiz olarak montaj ekipmanları gönderilmektedir.) Mağazamız tarafından satın alınan tüm ürünler firma garantisi altındadır. Motosiklet park yeri – Motosiklet park demiri


Motosiklet park sistemleri – Motosiklet park yeri – Motosiklet park demiri – Motor parkı


 


(Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz )

İlgi Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir. ( Whatsapp aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz )

( 0538 630 50 48 )

(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

Ağırlık8 kg
Boyutlar30 × 20 × 60 cm
Paket İçeriği

4 Adet Çelik Dubel

Renk

Gri

Ürün Önerisi
Ürün İade ve Değişim

Ürünü, kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 14 gün içerisinde tarafımıza ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

İade talebinizi, ilgitrafik@gmail.com mail adresine bildirebilirsiniz. Bu bildirim iade sürecinin hızlanmasına yardımcı olacaktır.

İade talebinizi, ilgitrafik@gmail.com mail adresinize gönderebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız size gün içerisinde kargo kampanya kodunu ileteceklerdir.

Almış olduğunuz ürünü veya ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firması Sürat Kargo ile ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo, MNG, UPS, Aras Kargo ve diğer kargo firmaları ile gönderimlerde, iade kargo ücreti alıcıya aittir.

İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra, İlgi Trafik müşteri temsilcileri tarafından incelenecektir. İade şartlarına uygun olarak gönderilen ürünlerin ödemesi 3 iş günü içerisinde ödemiş olduğunuz kredi kartı veya banka hesap numarasına, ücret iadesi olarak yansıtılacaktır.

Bu ücretin hesabınıza yansıması, banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir. Bu gecikme firmamızdan kaynaklı bir durum değildir

Ürün değişimleri için ilgitrafik@gmail.com mail adresine değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürünle ile beraber paketin içinde bulunan faturayı da tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Yerine almak istediğiniz ürünün stok kodunu tarafımıza bildirebilirsiniz. Değişim istenilen ürün, 3 iş günü içerisinde Sürat Kargo ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderilecektir.

Yerine almak istediğiniz ürün, eğer stoklarımızda varsa değişim işleminiz gerçekleştirilecektir.

İstediğiniz ürünün stoklarımızda olmadığı görülürse, müşteri temsilcilerimiz size telefon ile ulaşacak ve gelişmeyi size bildirecektir.

Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG, UPS ve diğer kargo firmaları ile gönderilen değişimlerin kargo ücreti müşterimize aittir.

Kullanılmış ürünler ve deforme olmuş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünün paketini veya kutusunu açmanız, hiç sorun teşkil etmemektedir.

Açılan kutu veya paket tekrar eski haline getirilirse iade veya değişim talep edebilirsiniz.

Ürün ile bilikte, ürün faturasını tarafımıza göndermeyi unutmayınız.