Menü
Sepetim
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!
ÜRETİM ve İMALAT & UYGUN FİYAT AVANTAJI 1200 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜYELERE ÖZEL İLK ALIŞVERİŞTE %3 İNDİRİM!

Sulu Taşlama Yapmak Yasaktır İşareti Levhası Tabelası Etiketi PF1517

Sulu Taşlama Yapmak Yasaktır İşareti Levhası Tabelası Etiketi PF1517
Sulu Taşlama Yapmak Yasaktır İşareti Levhası Tabelası Etiketi PF1517
 • Stok Kodu: PF1517
Ürün Fiyatı    : 15,00 TL + KDV
KDV Dahil     : 18,00 TL

Mevcut Seçenekler:

4-7 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Sulu taşlama yapmak yasaktır işareti; Bu işaret, sulu taşlama işleminin yasak olduğu yerlerde kullanılır. Sulu taşlama, özellikle metal yüzeylerin düzeltilmesi ve pürüzsüzleştirilmesi amacıyla yapılan bir işlem olup, suyun kullanımı metali soğutur ve toz oluşumunu azaltır. Ancak bu yöntem, suyun elektrikle teması gibi çeşitli güvenlik risklerini de beraberinde getirebilir. İşaret, bu potansiyel tehlikeleri göz önünde bulundurarak, belirli alanlarda sulu taşlama yapılmasını yasaklar.

Nerelerde Kullanılır; "Sulu Taşlama Yapmak Yasaktır" işareti, elektrik ekipmanlarının bulunduğu veya elektrikle çalışan diğer aletlerin risk oluşturduğu alanlarda; suyun yanıcı malzemelerle veya kimyasallarla tehlikeli tepkimelere girebileceği ortamlarda; ve su sıçramasının diğer çalışma süreçlerine zarar verebileceği hassas üretim alanlarında kullanılır.

Anlamı; İşaret, bir sulu taşlama makinesinin simgesini içerir ve bu simge kırmızı bir çizgiyle çaprazlanmıştır. Kırmızı çizgi, işlemin kesinlikle yasak olduğunu belirtir. Görsel, sulu taşlamanın olası tehlikelerine karşı bir uyarı görevi görür.

İşlevi; Bu levha, yasaklanmış bölgelerde sulu taşlama işleminin yapılmasını önleyerek iş yerinde güvenliği artırmaya yardımcı olur. Çalışanların ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak, elektrik çarpması, kısa devre ve diğer tehlikeleri önlemek ve çalışma ortamını güvenli hale getirmek için önemlidir. Ayrıca, işverenlerin iş güvenliği yönetmeliklerine uygun davranmalarını teşvik eder ve yasal sorumluluk risklerini azaltır.


Bu işaret, çalışma alanlarındaki riskleri minimize ederek, güvenlik önlemlerinin etkin bir şekilde uygulanmasına katkıda bulunur.

 

Sulu Taşlama Yapmak Yasaktır İşareti - Yasaklayıcı İş Güvenliği Levhası ( Ölçü ve Malzeme Seçenekleri )

Ürün Özellikleri

 0,5mm Galvaniz Sac veya Dekota Levha (3mm) veya Vinil Etiket (Sticker Folyo Etiket) seçenekleri bulunmaktadır.

 10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 cm ölçü seçenekleri mevcuttur.

 Dış mekanlarda galvaniz levha, İç mekanlarda ise dekota levha, veya vinil etiket malzeme tercih edilmektedir.


  Yasaklayıcı tabela; Yönetmelikte tanımlanan şekil ve boyutlardadır. 0,5mm Galvaniz Sac, Vinil etiket (sticker yapışkanlı etiket) veya 3mm dekota levhadan üretilmektedir.

  Yasaklayıcı işaretlerin tanımı; Bilgilendirme, uyarı, yönlendirme ve tanıtma amaçları için idealdir. Çeşitli boyut ve şekillerde mevcuttur. Yasaklayıcı işaretler, levhalar, etiketler ve dekota tabelalar, belirli alanlarda kuralların ve yasakların net bir şekilde iletilmesi, bilgilendirme ve yönlendirme yapılması amacıyla kullanılan görsel iletişim araçlarıdır. Bu ürünler, iş yerleri, kamusal alanlar ve özel mülklerde kullanılmak üzere tasarlanmış olup, uygun bilgilerin etkili bir şekilde sergilenmesini sağlarlar.

  Kullanım amaçları; Alanlarda belirli davranışların yasaklandığını açık ve net bir şekilde belirtmek için kullanılır. Örneğin, sigara içmek yasaktır, fotoğraf çekmek yasaktır gibi. Görsel estetik sunan ve uzun ömürlü kullanım sağlayan, dekoratif veya bilgilendirici amaçlar için uygundur. İş yerleri, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi çok çeşitli ortamlarda kullanılır.

  Malzeme kalitesi; Ürünler, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yasaklayıcı levhalar ve dekota tabelalar dayanıklı dekota malzemesinden, etiketler ise uzun ömürlü yapışkan malzemeden yapılmıştır. Tüm ürünler, suya, hava koşullarına ve UV ışınlarına karşı yüksek derecede dayanıklılık gösterir. Dış mekan kullanımı için idealdir.

  Montajı; Ürünler, kolay montaj için gerekli tüm aparatlarla birlikte gelmektedir. Hızlı ve pratik bir şekilde monte edilebilir.

  Özelleştirme seçeneği; Farklı ihtiyaç ve beklentilere yönelik özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Logonuzu, metin veya özel tasarımlarınızı ekleyerek kişiselleştirilmiş ürünler oluşturabilirsiniz.


  Yasaklayıcı İşaretler, Nasıl/Nereye Monte Edilir?

  Yasaklayıcı işaretleri, ambalajlı veya kutulu şeklinde, müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Satın alınan adede göre, paketleme farklılıklar gösterebilir.

  Kurulumu ve montajı son derece kolaydır. Montajı için yardıma ihtiyaç duyarsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  sulu taşlama yapmak yasaktır işareti


  Sulu taşlama yapmak yasaktır işareti - Sulu taşlama yapmak yasaktır levhası - Yasaklayıcı iş güvenlik levhası

  Özellikler
  Ölçü 10×10 cm, 20×20 cm, 30×30 cm, 40×40 cm, 50×50 cm, 60×60 cm
  Özellik Normal
  Malzeme 0,5mm Galvaniz Sac, 3mm Dekota (PVC), Vinil Etiket

  Yorum Yap

  Yorum yazabilmek için oturum açmalı yada kayıt olmalısınız.